Next Stop Atocha

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Next Stop Atocha Μαδρίτη έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν την Πουέρτα ντελ Σολ, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.

Το διαμέρισμα Next Stop Atocha διαθέτει μπάνιο με πετσέτες.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία. Το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 6 χλμ. από την Πλάθα Μαγιόρ. Η στάση λεωφορείων Plaza de las Regiones βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Next Stop Atocha Μαδρίτη
Apartment With Everything You Need
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment With Everything You Need

6.5
Ευχάριστο 19 σχόλια
813 μ από το κατάλυμα
Plan B Madrid Vallecas
Τιμή μόνο για κινητά

Plan B Madrid Vallecas

1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 76 USD 68
ανά νύχτα
Besongo Appartement
Τιμή μόνο για κινητά

Besongo Appartement

1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 137 USD 123
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estación Delicias
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT000280980001011328653,HUTX-45885269,HUTX-45885748
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha περιλαμβάνουν Πάρκο Μπουέν Ρετίρο, Πλατεία της Κυβέλης καθώς και Γκραν Βία.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha θα είναι 88€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Next Stop Atocha περιλαμβάνουν Bar Restaurante Sevilla και Mesón Tío Aquilino και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Estación Delicias
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Next Stop Atocha Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο